FacebookTwitterGoogle Bookmarks

Informacije

  • Program događanja u zagrebačkoj županiji - svibanj 2018.

    BRDOVEC, DUBRAVICA, MARIJA GORICA
     
    1.                  10.00XC Maraton ‘Zlatko Matijević’
    BK Sutla, Marija Gorica
    4.                  18.00Predavanje 'Tajne francuskih rijeka' (dr. sc. Iva Rukavina)
    Muzej Brdovec
    5.,12.,19.,26.  15.00Radionica obnove starog namještaja
    Muzej Brdovec
    11.                18.00Predavanje 'Rijeke poveznice u prapovijesti' (dr.sc
     
    . Janja Mavrović)
    Muzej Brdovec
    18.Pjevački susreti “Di tičice lipo poju“
    U organizaciji KUD-a Mihovil Krušlin, Šenkovec
    18.                18.00Izložba Lađa (Udruga Vladimir Maleković)
    Muzej Brdovec
    19.Manifestacija „Kosci kosiju’’
    Šenkovec
    25.                18.00Predavanje 'Plovidba kroz antiku' (Krunoslav Zubčić)
    Muzej Brdovec
    Informacije:
     
     
    TZ "Savsko sutlanska dolina i brigi" (Brdovec, Dubravica, Marija Gorica),Ilije Gregurića 13, 10291 Brdovec, tel. 01/3398 747           
    Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.,  www.tzssdib.hr
     
     
    DUGO SELO
     
    1.10.00-14.00Proslava Praznika rada  uz podjelu graha za građane
    Organizator: gradska udruga umirovljenika i Grad Dugo Selo
    Kolodvorska ulica
    9.19.30Predstavljanje knjige Božice Brkan
    „Život vječni: knjiga kajkavskih priča“
    Gradska knjižnica
    11.19.30Predavanje novinarke i kantautorice Ivane Lulić
    „Moje hodočašće prema sreći“ (Camino de Santiago)
    Promocija albuma grupe Auguste „ Daleko od svega“
    Gradska knjižnica
    19.19.00Koncert Folklornog ansambla Sesvetska sela
    Dvorana Preporod
    Organizator: Folklorni ansambl Sesvetska sela
    do 20.08-16Izložba minijatura
    Pučko otvoreno učilište
    Organizator: Likovna udruga
    20.20.00Glumačka družina Histrion  „Francekova teta“
    Dvorana Preporod
    2319.30Koncert klasične glazbe djela: C. Franka, M. Ravela, N. Rote
    Petromila M. Jakas- violina ,  Marijana Komljenović- klavir
    Gradska knjižnica
    25.18.00Koncert dječjih folklornih skupina KUD-a Preporoda
    Dvorana Preporod
    Informacije:TZG Dugog Sela, Josipa Zorića 1, 10370 Dugo Selo
    tel. 01/2753 705, 2751 404, www.dugoselo.hr
     

    POU Dugo Selo, tel. 01/2774 131
     
    IVANIĆ-GRAD
     
     
    1.09.00-15.00Obilježavanje VRA „Bljesak“ i proslava Međunarodnog praznika rada
    SP Zelenjak
    Organizator: Grad Ivanić-Grad, ZUDR-a i TZG Ivanić-Grada
    2.
     
    19.00„Biološka raznolikost šume Žutica“ 23. Edukativno-muzejska akcija povodom obilježavanja Međunarodnog dana Muzeja
    POU Ivanić-Grad
    3.18.30          Bajka „Stoliću, prostri se“
    Dječje kazalište Dubrava u velikoj dvorani POU Ivanić-Grad
    Organizator: POU Ivanić-Grad
    3.19.00               'Filozofija je djelo i Rat i mir'  Predstavljanje zbornika Hrvatskog filozofskog društva, i okrugli stol u prostoru POU
    Organizator: Hrvatsko filozofsko društvo u suradnji s POU Ivanić-Grad
    4. Sv. Florijan, mimohod vatrogasnih vozila ulicama grada
    Organizator: VP i VZ Ivanić-Grad
    8.19.00Predavanje Melite Žeželić „Anđeoski svjetlosni mostovi“
    Gradska knjižnica
    Organizator: Gradska knjižnica Ivanić-Grad
    9.
     
    12.00Radionica za djecu – upoznajmo autora:Niko Barun u Gradskoj knjižnici
    Organizator: Gradska knjižnica Ivanić-Grad
    9.
     
    19.00          „Povijest gradskog perivoja u srcu Ivanića“
    23.Edukativno-muzejska akcija povodom obilježavanja Međunarodnog dana Muzeja u POU
    10. Službeni završetak projekta Living Streets, susret urbanih vrtlara, koncert grupe Superhiks
    11.19.00Koncert VIS Pelister i gosti u velikoj dvorani POU
    Organizator: VIS Pelister i POU Ivanić-Grad
    16.              
     
    19.00               Izložba likovnih radova MIA BEHTAN u prostoru POU
    Organizator: POU Ivanić-Grad
    17.                  
     
    20.00               „Takvim sjajem može sjati“ – koncert Arsenovih hitova…i humora, Ksenija Erker i Zoran Mišolongin, velika dvorana POU
     Organizator: POU Ivanić-Grad
    17.-18.10.00-19.005. izložba inovacija, Hotel Sport
    Organizator: ERK Ivanić-Grad
    18.18.00          Festival za mlade „Moslavino, u srcu te nosim“
    Društveni dom u Cagincu
    Organizator: KUD Đuro Kundek
    19.13.00Foto safari i trekking u šumi Marča
    Organizator: Društvo prijatelja prirode
    19.9.00-14.00Sajam OPG-ova, program i priprema starih zaboravljenih jela
    KUD Posavac na malom trgu uz Centar za posjetitelje, turistički razgled grada
    Organizator: TZG Ivanić-Grada
    19.
     
    19.00Književni susret sa Damirom Karakašom
    Gradska knjižnica
    19.
     
    19.00„Prirodna i kulturna baština Dubrovčaka“
    23.Edukativno-muzejska akcija povodom obilježavanja Međunarodnog dana Muzeja  u staroj školi Dubrovčak Lijevi
    KUP DVD-a Deanovec
    Organizator: VZG Ivanić-Grada i DVD Deanovec
    19.-20.09.00-17.005. Festival igračaka i dječjih zborova, SP Zelenjak
    Organizator: Udruga Tetragon, Udruga Tvornica smijeha i TZG Ivanić-Grada
    24. Otvaranje izložbe Gjure Stjepana Deželića
    Muzej Ivanić-Grada
    25.19.30          23. izložba vina Udruge Brenta, restoran Ivanićanka
    Organizator: Udruga Brenta
    25.                
     
    20.00                Stand up comedy show „ Doslovce“, Aleks Curać Šarić
    POU
    Organizator: LAJNAP u suradnji s POU Ivanić-Grad
    26.09.00-14.00Sajam OPG-ova na malom trgu uz Centar za posjetitelje, program KUD Đuro Kundek, priprema starih zaboravljenih jela, turistički razgled grada
    Organizator: TZG Ivanić-Grada            
    26.12.30Biciklijada Hotela Sport
    26. Županijska vatrogasna vježba u Dubrovčaku Lijevom
    Organizator: VP Ivanić-Grad i VZ Zagrebačke županije
    27.      18.00          13. Smotra folklora 
    Velika dvorana POU     
    Organizator: KUD „Ivanić“ Ivanić-Grad
     
    28.                                                         
     
    20.00Interaktivna izložba „Bili smo u Arkadiji“, Ivana Ožetski, mag. art., u povodu Dana Grada Ivanić-Grada u prostoru POU                   
    29.
     
    16.45Književni susret s Jelenom Pervan – predstavljanje novih slikovnica iz serijala o higijeni
    Gradska knjižnica
    29.
     
    20.00Koncert  Mateja  Šarlija/flauta/  Pedro Ribeiro Rodrigues /gitara / u povodu          Dana Grada Ivanić-Grada u prostoru POU              
    Informacije:TZG Ivanić-Grada, Moslavačka 11, 10310 Ivanić-Grad 
    tel./fax. 01/2881 591, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.tzig.hr
     

    POU Ivanić-Grad, tel. 01/2881 688
     
    JASTREBARSKO
     
    1.08.00Planinarski uspon na Japetić
    Organizator Jastreb extreme, Japetić
    5.08.00Malonogometni turnir "Slavetić 2018"
    Organizator MNK Slavetić
    5.11.00Pjeva mi se pjesma, predstava za djecu
    Teatar Poco Loco
    17.08.008. Dan otvorenih vrata Hrvatskog šumarskog instituta
    Tema “Šuma, čuvarica Zemlje!”, Šumarski institut Jastrebarsko
    19.07.00Feeder kup 
    Novaki
    19.-20. "Cvjetna Jaska" prodajna izložba cvijeća, sadnica i prateće opreme
    Organizatori Centar za kulturu, TZGJ, Grad Jastrebarsko i HRAM Jastrebarsko, perivoj dvorca Erdody
    20.10.0020. Jaskanski polumaraton - "Memorijal Predrag Bošnjak"
    Organizator Atletski klub Jastreb 99
    Start: Strossmayerov trg
    Informacije:TZG Jastrebarskog, Vladka Mačeka 1, 10450 Jastrebarsko
    www.tzgj.hr
     
    , tel. 01/ 6272 940, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
    Športska zajednica grada Jastrebarskog, www.szgj.hr
     

    Centar za kulturu Jastrebarsko, tel. 01/ 6281 126, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
     
    KRAŠIĆ
     
    1.10.00Prvomajska biciklijada 
    Krašić– Slapnica – u organizaciji udruge Vrata prirode
    8.10.00Proslava 120.obljetnice rođenja bl. Alojzija Stepinca
    Krašić
    10.-13. Dani krašićkoga kraja
    12.15.0021. Atletska utrka
    Krašić
    13.14.00Biciklijada 
    Centar Krašić
    Informacije:TZO Krašić, Krašić 101, tel./fax 01/6270 910, www.tzokrasic.hr
     
       Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
     
     
    PISAROVINA
     
    26.- 27. Turnir u mini rukometu
    SD Pisarovina, organizator RK Jamnica
    27.12.30Spomen kuća Titanic u Bratini, godišnje druženje uz prigodni kulturni program
    Organizator udruga „Titanic 100“
    Informacije:TZO Pisarovina, Trg Stjepana Radića 13, 10451 Pisarovina
    tel. 099/4095 514, 01/6291 029, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. 
    www.pisarovina.hr
     
     
    SAMOBOR
     
    1.08.00          Budnica Gradske glazbe 
    Organizator: Gradska glazba Samobor
    Ulice Samobora
    6.10.00Samoborska biciklijada #2, predstavljanje biciklističke rute broj 5
    (Samobor – Bregana – Grdanjci – Vratnik – Slani Dol – Hamor – Samobor)
    organizator: BBK Šišmiš i TZ Samobor
    Start: Trg kralja Tomislava
    9. 19.00Proslava 20 godina djelovanja DZ Samoborček i predstavljanje novog nosača zvuka, organizator: DZ Samoborček
    Centar za mlade Bunker
    13. Cvjetni korzo, organizator: Folklorni ansambl Mladost
    Trg kralja Tomislava
    15.10.00Olimpijski festival dječjih vrtića, organizator: Samoborski sportski savez
    Stadion NK Samobor
    18.19.00Međunarodni dan muzeja, otvorenje izložbe o Gradiščanskim Hrvatima i
    predavanje, organizator: Samoborski muzej
    Samoborski muzej
    18.- 20.  8. Cirkuski ulični festival u Samoboru (CU’FUS)
    organizatori: TZ Samobor, Udruga Cirkultura Samobor
    18.- 27. 14. Samobor Jazz Festival, organizator: Gradska glazba Samobor
    Havana bar, Trg kralja Tomislava
    19.19.30VII. Smotra tamburaških orkestara i sastava Zagrebačke županije
    Organizator: TD Ferdo Livadić
    Centar za mlade Bunker
    22.19.30Samoborske pjesničke večeri
    Organizator: Ogranak MH Samobor
    kafić „Fulir“, Samobor
    25.19.0057. noćna utrka grada Samobora, organizator: KCIPT Samobor
    Trg kralja Tomislava
    *** 28. susreti na Perkovčevom grobu, sudjeluju članovi OMH Samobor, OMH Zaprešić, OŠ Ivana Perkovca iz Šenkovca, osnovne škole s područja Samobora, organizator: Ogranak MH Samobor
    Informacije:TZG Samobora, Trg kralja Tomislava 5, 10430 Samobor
    tel. 01/3360 044, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.,  www.samobor.hr
     

    POU Samobor, tel. 01/3360 112, www.pousamobor.hr
     
     
    SVETA NEDELJA
     
    18.-27. Dani grada Svete Nedelje
    18.17.00Moto susret Moto kluba Iron Ghosts
    Koncerti: Dvajst do asa i DJ Red Queen
    (parkirališni prostor TS Offertissima, Dr. Franje Tuđmana 33, Novaki)
    Organizator: MK Iron Ghosts
    19.07.00
     
    16.00
     
     
     
    18.00
    Pike Masters - natjecanje u lovu na štuke iz čamca
    Jezero Orešje, Orešje
    Defile Moto kluba Iron Ghosts Sveta Nedelja
    Trg Ante Starčevića
    Organizator: MK Iron Ghosts
    Za sve posjetitelje osiguran besplatni grah i pivo
    Koncerti: Wanted 5, Miha i Mišo
    19.-20. 23. Croatia Classic Marathon
    Trg A. Starčevića
    Organizator: Oldtimer klub Stari Kotači
    20.11.00
     
     
    14.00
     
     
     
    18.30
    Smotra mažoretkinja Zagrebačke Županije
    Jezero Kipišće, Strmec
    Organizator: Svetonedeljske mažoretkinje
    Svetonedeljska roštiljada pod pokroviteljstvom Limarije Sebastijan
    Jezero Kipišće, Strmec
    Natjecanje u pripremanju ćevapa uz bogati zabavno- kulturni program za djecu i odrasle (predstave za djecu, zabavni park)
    Koncert: Gospodari Tambura
    Promocija, prezentacija i ponuda proizvoda svetonedeljskih proizvođača i udruga
    Za sve posjetitelje osigurani besplatni ćevapi
    21.19.00Izložba „Ljepota stvaranja u glini… mome gradu na dar“ - Autor Borna Lindić
    Centar za posjetitelje, Stilinovićeva 1
    Organizator: Grad Sveta Nedelja i TZG Svete Nedelje
    22.19.00Večer sporta  
    Školska sportska dvorana OŠ Vladimir Deščak, Novaki
    Organizator: Sportska zajednica Grada Svete Nedelje
    23.12.00
     
    18.00
    Predavanje predstavnika ŠRD Sloga Orešje i degustacija fiša
    Ribička kuća, jezero Orešje
    Predavanje predstavnika Lovačke uduge Jastreb i degustacija gulaša
    Lovačka kuća, Orešje
    Oragnizator: Lovačka udruga Jastreb Sveta Nedelja
    24.17.00Predavanje Child Protection Hub For South East Europe
    Centar za posjetitelje Grada Svete Nedelje, Stilinovićeva 1
    24.19.00Smotra folklora
    Trg Ante Starčevića
    25.11.00
     
     
    18.00
    Predavanje i radionica Udruge osoba s invaliditetom Samobora i Svete Nedelje 
    Centar za posjetitelje Grada Svete Nedelje
     „Mali slikari – velika djela“ 
    Izložba Dječjeg vrtića Slavuj, odgojno obrazovna skupina Hobotnice
    Gradska vijećnica, Trg Ante Starčevića 5
    25.19.00Koncerti: Havana Band 
    DIKTATORI I GIULIANO 
    Trg A. Starčevića
    Organizator: Grad Sveta Nedelja, TZG Svete Nedelje i Svenkom d.o.o.
    Za sve posjetitelje osiguran besplatan hot-dog i pivo
    26.10.00
     
    13.30
     
    17.30
     
    18.00
     
    19.00
     
    19.30
    Dječji glazbeni festival „Radost u pjesmi“
    Radionice dječjih vrtića
    Festival šaha – kadetski turnir i simultanka velemajstora Marina Bosiočića
    Trg A. Starčevića
    Polaganje vijenca 
    (ispred Spomen obilježja poginulim braniteljima Grada Svete Nedelje)
    Smotra Povijesnih postrojbi Hrvatske vojske
    Organizator: Svetnedeljska garda Petra II. Erdödya
    Dodjela priznanja Zeleni cvijet
    Trg A. Starčevića
    Koncerti: Grupa Full Gas,  INDIRA 
    Trg A. Starčevića
    27.08.00Proslava blagdana Presvetog trojstva - Titular i Dan župe
    Župna crkva Presvetog trojstva
    Informacije:TZG Svete Nedelje, Marijana Stilinovića 1, 10431 Sveta Nedelja
    tel./fax. 01/3373 919, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.svetanedelja.hr
     
     
    SVETI IVAN ZELINA
     
    1. Natjecanje u lovu Šarana - Kadeti      
    ŠRD Sv. Ivan Zelina, Ribnjak Mokrice
    Prvomajski dječji nogometni turnir   
    NK Donja Zelina           
    2.-5. Dani smijeha - ciklus čeških komedija: Ljubavi jedne plavuše (Miloš Forman) Strogo kontrolirani vlakovi (Jiri Menzel), Kremator (Juraj Herz)   
    Dvorana "Kraluš"
    5. Otvaranje ribolovne sezone   
    Ribnjak Mokrice
    6. Neven Paleček Papageno i gosti, koncert opernih arija           
    POU Sveti Ivan Zelina, Dvorana "Kraluš"
    11. Umjetnjak-umjetnički festival Udruge mladih Zeline
    gost:Davor Rostuhar s filmom i predavanjem o osvajanju Antarktike      
    UM Zelina, Dvorana "Kraluš"
    11.-13. Likovna kolonija povodom 50. IVKH, slikanje vinskom tehnikom – vinorelom POU, OPG Hrupec
    13. Giselle – snimka baletna projekcija u izvedbi ansambla moskovskog Boljšoj teatra POU, Dvorana "Kraluš"
    20. Gulašijada
    Sv. Helena
    26. U susret Viteškom turniru - pokazne borbe    
    HMB Hrvatska  Trg Ante Starčevića
    5. Prezentacija programa na otvorenom "Sport za sve"           
    Društvo sportske rekreacije Fit forma, Trg Ante Starčevića
    25.-27. Moto susret    
    Motto i off road klub Sveti Ivan Zelina, SRC Bazeni
    24. Kajkavska meša, bogoslužje na starokajkavskom idiomu         
    Župna crkva Sv. Ivana Krstitelja
    24. „Bogi Ivač znova“, kazališna predstava u izvedbi ansambla HNK-a Varaždin
    POU Sveti Ivan Zelina, Dvorana "Kraluš"
    25. Koncert komornog ansambla "Croazzola Concertante"        
    POU Sveti Ivan Zelina,  Dvorana "Kraluš"                     
    26. 37. Recital suvremenog kajkavskog pjesništva "Dragutin Domjanić"
    POU, Dvorana "Kraluš"
    Informacije:TZG Sv. Ivana Zeline, Trg A. Starčevića 13, 10380 Sv. Ivan Zelina
    tel. 01/2061 808, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.tz-zelina.hr
     

    VELIKA GORICA
     
    5.        15.002. Turopoljska roštiljada
    Etno selo Novo Čiče
    6.17.0011. Dječji folklorni susreti, OŠ Velika Mlaka
    KUD Velika Mlaka
    Tonka Bontonka - Predstava GK Scena „Gorica“
    Dvorana Gorica
    9.19.30„Velikogorički biseri“ Koncert pjevačkog zbora udruge umirovljenika
    Gosti: Ogranak „Seljačke sloge“ Buševec / dvorana Galženica
    10.19.00Polarni san – Prva hrvatska ekspedicija na Južni pol
    Multimedijalno predavanje / dvorana Gorica
    11. 
     
     
    19.00
    Pišem ti pismo – završnica natječaja i dodjela nagrada za najpisma uz   obilježavanje Svjetskog dana pisanja pisma,
    Gradska knjižnica Velika Gorica / www.knjiznica-vg.hr
     

    Treptaj leptirovih krila – izložba slika; Zorica Turkalj / izlozbeni prostor POUVG
    13. CAC HR - Nacionalna izložba svih pasmina pasa
    Izletište Ključić brdo /Kinološko društvo V. Gorica
    13.13.00  Gastro etno biciklijada - Plesom, žlicom i biciklom po Turopolju
    Etno selo Novo Čiče
    17.19.30Koncert učenika umjetničke škole Franje Lučića
    Dvorana Gorica
    18.19.30Strange face of love – koncert Mungos Brothers Blues Banda
    Terasa Doma kulture ili Dvorana Galženica (u slučaju kiše)
    19. AIR VG 2018. – Zrakoplovni dan u Velikoj Gorici
    #SHARE-aj pokret – plesni festival, Plesni klub „Megablast“ i POUVG
    Park dr. Franje Tuđmana
    22.19.00Brodom od Urala do Kaspijskog mora - putopisno predavanje uz projekcije,
    predavač: Mira Pavlica Stojčević  / vijećnica POUVG
    24.19.30          Koncert pjevačkog zbora SUH-a „Turopoljska zvona“
    Dvorana Galženica
    24.-30.  Filmska revija „Može i bez Hollywooda“
    Dvorana Gorica
    26.-1.6. 12. velikogorički brass festival , POU Velika Gorica
    25.11.00Turopoljske skitnje - glazbeno turistička manifestacija
    www.pouvg.hr
     
    26.-27. Perunfest
    Stari grad Lukavec / Muzej Turopolja
    ***        11.dječji susreti u Velikoj Mlaki, Vatrogasni dom Velika Mlaka / KUD V. Mlaka
    Otvaranje Arheološkog parka Andautonija, Ščitarjevo / Arheološki muzej u Zagrebu, www.amz.hr
     

    Matičin četvrtak – niz predavanja četvrtkom u
    organizaciji Ogranka Matice Hrvatske V. Gorica
    Muzej Turopolja
    Program CoolTur'a - kulturni program za mlade - koncerti, izložbe, tribine
    Udruga G.A.S, POUVG, www.gas.hr
     
    Informacije:TZG Velike Gorice, Trg kralja Tomislava 2, 10410 Velika Gorica
    tel./fax 01/6222 378,Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.tzvg.hr
     

    POU Velika Gorica, Zagrebačka 37, Velika Gorica, tel. 01/6259 800, www.pouvg.hr
     
     
    VRBOVEC
     
    1.06.00
     
    09.00
    „Prvomajska budnica“
    Limena glazba i mažoretkinje Vrbovec sviraju budnice ulicama Vrbovca
    „Prvomajska biciklijada“
    BK Vrbovec  za svoje članove i građanstvo organizira biciklijadu od 30 km uz završetak na ribnjaku Črnec uz grah
    5.-6.
    11.-12. i 25.
    10.00
     
    „Grad na drugi pogled“ - glazbena radionica
    Voditeljica: Kaja Farszky /Učionica br. 9
    POU
    7.16.30„Toplo oko srca“ - otvaranje  izložbe polaznika Medičarske skupine I. OŠ Vrbovec u povodu Dana Europe
    Mala galerija POU
    9.10.00„Svi smo mi Europa“ - glazbeno-plesni program u povodu Dana Europe                                                                                        
    Trg Petra Zrinskog
    11.19.00                            „Ponosan na svoju kulturnu baštinu“ - likovna radionica u povodu Dana Europe, voditeljica: Ivana Ožetski
    Učionica br. 2 POU
    15.19.00Koncert Zagrebačkog ansambla flauta  
    Dvorana POU
    18.18.00Pužići pričaju najljepše priče - promocija dječje  slikovnice skupine Pužići DV Vrbovec
    Dvorana POU
    19.20.30Stand up Jubox
    Dvorana POU
    19.-20.09.002. Otvorene dveri Vrbovca – najveći sajam poljoprivrede, malog gospodarstva i obrta
    Organizator: Sajam automobila Zagreb
    27.09.002. Vrbovečka biciklijada  - upoznaj ljepote
    Vrbovca i vrbovečkog kraja na 2 kotača
    Organizator: BK Vrbovec                                         
    30.10.00Kino matineja srijedom
    Dvorana POU
    Informacije:TZG Vrbovca, Trg Petra Zrinskog 7a, 10340 Vrbovec
    tel./fax 01/2791 661, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.tz-vrbovec.hr
     

    POU Vrbovec, Kolodvorska 1, 10340 Vrbovec, tel./fax 01/2791 115, 
    Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.pou-vrbovec.hr
     

    ZAPREŠIĆ
     
    1.11.00Velika roštiljada na Praznik rada, Novi dvori Jelačićevi
    4.19.00Otvorenje izložbe: 9. Zaprešićki biennale akvarela
    Galerija Razvid
    10.09.00-15.00Dan otvorenih vrata i projektne nastave SŠ „Ban Josip Jelačić“                  
    Tema: Zdravi odnosi
    12. Dan Gradske četvrti Sjever i župe Marije Kraljice apostola
    12.12.30Vatrogasno natjecanje: 10. Međunarodni kup DVD-a Zaprešić
    Sportski tereni OŠ Antuna Augustinčića
    12.19.00Etno Pušća 2018, društveni dom Pušća
    13.20.00Odraslost- stand up comedy show, Vlatko Štampar
    Velika dvorana POUZ-a
    16.19.308. memorijal Stjepana Obrubića, zajednički koncert  Puhačkog orkestra Zaprešić uz gostovanje orkestra iz Berkeleya UC Berkeley Wind Ensemble         (Kalifornija, SAD), park dvorca Lužnica
    18.-20. Dani Jelačića, obilježavanje godišnjice smrti bana Josipa Jelačića
    Županijska izložba cvijeća
    Trg Ivana Pavla II 
    19.5. Nocturno u Novim dvorima: Klezmer ethno sensation
    Muzej Matija Skurjeni
    20.5. Koncert „Banu u čast“ KUD-a Ban Josip Jelačić
    Crkva Marija Kraljica apostola
    24.17.30
    19.00
    Svečana sjednica MO Ivanec
    Misa, Crkva Marije Pomoćnice
    24.-27. Offroad Adventure CampSajam vozila i kamp opreme
    Offroad & supercross poligon, kod Westgate Shopping Cityja
    25.-27. 21. dani Hruševca Kupljenskog
    16. susreti puhačkih orkestara, KUD-ova i domaćih glazbenih sastava Kotlovinijada, Hruševec Kupljenski
    Informacije:TZG Zaprešića, Trg žrtava fašizma 9, 10290 Zapreš, tel. 01/3311 611, 
    Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.tz-zapresic.hr
     

    POU Zaprešić, tel. 01/3310 116, www.pouz.hr
     
     
    www.tzzz.hr

     

Prodaja slika Online

Tekstovi i fotografije na ovoj stranici vlasništvo su njihovih autora i nije dopušteno njihovo skidanje i upotreba bez odobrenja autora i bez navođenja linka stranice kao izvora.

© 2013 Ludvig dizajn. All Rights Reserved.