Dan botaničke ilustracije i umjetnosti – izložba

Poziv na sudjelovanje

bash ART i UPAK u suradnji s Botaničkim vrtom Biološkog odsjeka Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu raspisuju natječaj za sudjelovanje na likovnoj koloniji u sklopu programa Dan botaničke ilustracije i umjetnosti.

Natječajem se pozivaju studenti likovnih akademija i umjetnici do 35 godina starosti čiji realistički pristup odgovara karakteristikama botaničke ilustracije i umjetnosti. Jednodnevna likovna kolonija će se održati u Botaničkom vrtu PMF-a 27. svibnja. Sudionici kolonije će u suradnji sa studentima Biološkog odsjeka Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Zagrebu i stručnim savjetnicima Vrta izraditi prvu hrvatsku knjigu botaničke ilustracije i umjetnosti mladih hrvatskih autora.

Dan botaničke ilustracije i umjetnosti – izložba

Natječaji za izlaganje traje do 20.04.:
http://bashart.info/dan-botanicke-ilustracije-i-umjetnosti…/
Natječaj za likovnu koloniju traje do 30.04.:
http://bashart.info/dan-botanicke-ilustracije-izlozba/
http://bashart.info/poziv/

Prodaja slika Online

Tekstovi i fotografije na ovoj stranici vlasništvo su njihovih autora i nije dopušteno njihovo skidanje i upotreba bez odobrenja autora i bez navođenja linka stranice kao izvora.