FacebookTwitterGoogle Bookmarks

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

Program događanja u zagrebačkoj županiji - travanj 2018.

 
BRDOVEC, DUBRAVICA, MARIJA GORICA
 
2.                   11.30Uskrsni Motocross - tradicionalni motocross, otvoreno prvenstvo Hrvatske koje organizira SMK Savski, Savski Marof
6.                   19.30Vinski bal i podjela diploma, završna svečanost 21.ocjenjivanja vina iz općine Brdovec Udruge vinogradara i vinara Brdovečkoga kraja Trsek
Dvorana za svadbe Apolonia, Drenje Brdovečko
Prijave na bal i ostale informacije na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
14.Ocjenjivanje vina od strane ovlaštenih ocjenjivača Zagrebačke županije u organizaciji udruge Trsje
22.Jurjevo u Muzeju Brdovec uz nastupe udruga i KUD-eva s brdovečkog područja
22.                 17.00Jurjevo u kući Krulc, Marija Gorica
U organizaciji KUD-a Zgubidan prikazuje 3. dramsko scenski prikaz: “Jurjevo na Gorica”
25.Obilježavaje blagdana Sv. Marka, u organizaciji udruge Trsje
28.                 09.305. Kup Sutle, NK Sutla organizira tradicionalni, međunarodni nogometni turnir za mlađe dobne uzraste, igrače rođene 2009. i 2010. god.
***Izlozba fotografija Đure Janekovića, Muzej Brdovec
Informacije:
 
 
TZ "Savsko sutlanska dolina i brigi" (Brdovec, Dubravica, Marija Gorica),Ilije Gregurića 13, 10291 Brdovec, tel. 01/3398 747             
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.,  www.tzssdib.hr
 
 
DUGO SELO
 
11.19.30Književna večer - gost književnik Ivica Prtenjač i Hrvoje Ivančić
Zbirka Za'atar: priče s Bliskog istoka“.
Gradska knjižnica
14.09-12Dan otvorenih vrata Glazbene škole
(upoznaj instrumente, saznaj sve o upisima)
Dom HV
14.11.00Dječji mjuzikl : „Tko sam, što sam“
(Produkcija Z)
Dvorana Preporod
14.20.00Predstava: „Pokopaj me nježno“
(Kerekeš teatar Varaždin)
Dvorana Preporod
19.19.00Izložba minijatura
Pučko otvoreno učilište
20.19.00Noć knjige
Predstavljanje knjige „Po mom bregu“ Želimira Novaka
Koncert ženske klape Felicitas
Recital Kluba pisaca
Gradska knjižnica
20.19.00Izložba Mirjane Perković „Svijet u cvijeću i …mace“
Mala galerija
22.09.00-18.00Sajam cvijeća 
Kolodvorska ulica
Organizator: Grad Dugo Selo i TZG Dugo Selo
22. Tour of Croatia – etapa 6
Biciklistička utrka prolazi kroz Dugo Selo
28.-2918.007. Međunarodni festival klasične glazbe
Dom HV-a
Nastupaju:   ALEA-Ensemble: Sigrid Präsent – Violine (1), Igmar Jenner – Violine (2), Wolfgang Stangl – Viola (3), Tobias Stosiek – Violoncello (4), Rita Melem – Klavier (5), Gerhard Präsent – Moderation, Simfonijski orkestar Graz (solisti: Alexandra Radoulova, klavir, Sarah Kettner, sopran, dirigent: Andrej Skorobogatko
Informacije:TZG Dugog Sela, Josipa Zorića 1, 10370 Dugo Selo
tel. 01/2753 705, 2751 404, www.dugoselo.hr
 

POU Dugo Selo, tel. 01/2774 131
 
IVANIĆ-GRAD
 
 
1.-7. Vjekoslav Skrbin „Uskrsne meditacije“ likovna izložba
Muzej Ivanić-Grada
Organizator: Muzej Ivanić-Grada
7.18.002. Škrletovo
Mala dvorana POU
Organizator:  TZG Ivanić-Grada i Udruga „Škrlet“
10.
 
19.00Putopisno predavanje i promocija knjige Nikole Hovata „Barinški epitaf“  Gradska knjižnica
Organizator: Gradska knjižnica Ivanić-Grad
12.
 
18.00Predstavljanje slikovnice Krune Božića „Žaba na izletu“
Gradska knjižnica
Organizator: Gradska knjižnica Ivanić-Grad
12.-30. Razotkrivanja, entomološko-mineraloška izložba
Muzej Ivanić-Grada
Organizator: Muzej Ivanić-Grada u suradnji s Hrvatskim prirodoslovnim muzejom Zagreb
14.
 
20.006. smotra „Lepe moje ravne pole“, Društveni dom Posavski Bregi
Organizator: KUD „Ogranak seljačke sloge“ Posavski Bregi
14.
 
 Akcija čišćenja okoliša „Zelena čistka“ 
Organizator: Društvo za promicanje zdravijeg i humanijeg življenja „Zlatno doba“ Ivanić-Grad, u suradnji s udrugama na području grada
16.
 
20.00Predstava "Kako ubiti suprugu ili supruga bez suvišnih zašto"
Kazališta Knap u velikoj dvorani POU
Organizator: Pučko otvoreno učilište Ivanić-Grad
18.
 
12.00Predstava Kazališta Dubrava „Poljubit ću je uskoro, možda“za 5. i 6. razrede
Organizator: Gradska knjižnica Ivanić-Grad
19.
 
19.00Predstavljanje knjige Ingrid Divković „Živi mi se“ 
Gradska knjižnica
Organizator: Gradska knjižnica Ivanić-Grad
20.
 
14.00Radionica za djecu – „Upoznajmo autora“
Gost: Niko Barun u Gradskoj knjižnici
Organizator: Gradska knjižnica Ivanić-Grad
24.
 
10.00Čitaonica i radionica za djecu u suradnji sa Ibis grafikom, vodi Srebrenka Peregrin u Gradskoj knjižnici
Organizator: Gradska knjižnica Ivanić-Grad
25.
 
19.00Predavanje Damodara Frlana -   UNESCO-va lista kulturne baštine čovječanstva
Organizator: Pučko otvoreno učilište Ivanić-Grad 
26.             Dan obrtnika
28.
 
19.00-22.00Koncent grupe Dusty hats
Mala pozornici ispred POU
Organizator: Dusty hats
Informacije:TZG Ivanić-Grada, Moslavačka 11, 10310 Ivanić-Grad 
tel./fax. 01/2881 591, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., www.tzig.hr
 

POU Ivanić-Grad, tel. 01/2881 688
 
JASTREBARSKO
 
2.18.00   Naturel Cross liga Gović 2018
Start i cilj: Centrala-igralište NK Jaska, organizator Jastreb extreme
2.14.00  Uskršnja dječja utrka, kod Glazbene škole Jastrebarsko
Organizator OK Jelen
8.  18.00   Svečanost obilježavanja 20. godina rada „Svetojanskih mažoretkinja“
Princess centar
10.-19.   Izložba divljih životinja, organizatori TZGJ, Gradski muzej i galerija Jastrebarsko i Hrvatski lovački savez, prostor podruma Žitnice
10.   18.00   Naturel Cross liga Gović 2018
Start i cilj: Centrala-igralište NK Jaska, organizator Jastreb extreme
14.  12.00  Smotra zborova i malih vokalnih sastava
Velika dvorana Centra za kulturu Jastrebarsko
14.                  14. Nenina utrka, organizator OK Jelen
Gornje Izimje kod Jastrebarskog
14.19.00Jaskanski noćni sprint, organizator OK Jelen
Perivoj dvorca Erdody
15.   11.00  Regionalna smotra folklora, organizator Zajednica kulturno-umjetničkih udruga grada Jastrebarskog
Dom kulture Jastrebarsko
17.-18.18.00  Naturel Cross liga Gović 2018, Start i cilj: Centrala-igralište NK Jaska Organizator Jastreb extreme
28.                    Turnir za djecu do 8,10 i 12 godina, organizator Teniski klub Gem
28.   11.00    Jap trail 2018, organizator Jastrebe extreme
Start i cilj: Planinarski dom Žitnica
28.-29. Obilazak Jaskanskog planinarskog puta
Organizator HPD Jastrebarsko
Informacije:TZG Jastrebarskog, Vladka Mačeka 1, 10450 Jastrebarsko
www.tzgj.hr
 
, tel. 01/ 6272 940, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Športska zajednica grada Jastrebarskog, www.szgj.hr
 

Centar za kulturu Jastrebarsko, tel. 01/ 6281 126, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
 
KRAŠIĆ
 
15.11.00Obilježavanje godišnjice krštenja Kradinala Franje Kuharića
Pribić
22. Obilježavanje Dana planeta zemlje
Krašić
Informacije:TZO Krašić, Krašić 101, tel./fax 01/6270 910, www.tzokrasic.hr
 
   Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
 
 
PISAROVINA
 
7. Memorijal Damir Milatović, Međunarodni dječji judo turnir
Sportska dvorana u Pisarovini, organizator Judo klub Pisarovina
21.-22. Jurjevski običaji i paljenje krijesa
Donja Kupčina, Bratina, Lučelnica i Trg Stjepana Radića
Informacije:TZO Pisarovina, Trg Stjepana Radića 13, 10451 Pisarovina
tel. 099/4095 514, 01/6291 029, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. 
www.pisarovina.hr
 
 
SAMOBOR
 
8.10.00           Humanitarna Večernjakova utrka
organizator: Večernji list, Bunker          
13.20.00           Vjeran Čengić, 4. trijenale autorportreta, nagradna izložba
organizator: POU Samobor
Centar za mlade Bunker
14.-15. Festival češnjofke
Organizator: Grad Samobor, Kleščićeva ulica
17.18.30Izložba fotografija “Leptiri Žumberka”
Organizator: POU Samobor
Izložba ostaje otvorena do 22.4.
Autobusni kolodvor Samobor
21.11.00           26. Samoborski haiku susreti “Darko Plažanin”
Organizator: Ogranak MH Samobor
Gradska knjižnica Samobor, odjel za odrasle
21.19.007. samoborski Jurjevski krijes
Organizator: TZ grada Samobora i DVD Samobor
Livada Vugrinščak
22.12.00Tour of Croatia – start 6. etape, organizator: Top Sport Events
Trg kralja Tomislava
30.17.00Kićenje majuša, organizator: Ogranak MH Samobor
Trg kralja Tomislava
do 11.4. Izložba Ivice Lajtnera “Puž – struktura i forma”
Organizator: POU Samobor
Centar za mlade - Bunker         
do 22.4. Izložba Nade Orel “Sjene”,organizator: Udruga Fotum
Foto galerija Lang (otvorena vikednom od 11 do 13 i od 16 do 19 sati
ostale dane po dogovoru na tel. 0917300485)
Informacije:TZG Samobora, Trg kralja Tomislava 5, 10430 Samobor
tel. 01/3360 044, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.,  www.samobor.hr
 

POU Samobor, tel. 01/3360 112, www.pousamobor.hr
 
 
SVETA NEDELJA
 
26.03.- 20.04.  Radost Uskrsa u Svetoj Nedelji – izložba velikih uskrsnih pisanica
(Jezero Kipišće, kružni tok u Svetoj Nedelji – ispod župne crkve,
Trg Ante Starčevića u Svetoj Nedelji)
20.19.00  Putopisno predavanje „Međimurje kakvo ne poznajete“
Centar za posjetitelje (Ul. Marijana Stilinovića 1)
21. i 28.10.00  Radionice mladih Ogranka Matice hrvatske
Na trećoj radionici usavršavat ćemo tehniku filcanja.
Na četvrtoj radionici izrađivat će se papirnato cvijeće kojim će članovi
uoči 1. svibnja, ukrašavati majuš
30.18.00  Kičenje majuša
Trg Ante Starčevića
Informacije:TZG Svete Nedelje, Marijana Stilinovića 1, 10431 Sveta Nedelja, 
tel./fax. 01/3373 919, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., www.svetanedelja.hr
 
 
SVETI IVAN ZELINA
 
1. Uskrs u Paukovcu      
DVD Paukovec
7. Blagoslov motora        
Moto i off road klub Sveti Ivan Zelina   
7. Međunarodni susret Quad i ATV vozila Moto kluba "Sveta Helena"   
Sveta Helena
8. 6. Vatrogasni vikend u Zelini  
Vatrogasni centar
13. „Klupko“, kazališna predstava Amaterskog kazališta Retkovec
Pučko otvoreno uličište Sveti Ivan Zelina         
Dvorana Kraluš
19. Izložba slika Petra Vidaka, u suradnji s Udrugom Srce
Dvorana Kraluš
20. Koncert učenika Glazbene škole Zlatko Grgošević    
Dvorana Kraluš
22.  „Više sreće drugi put“, kazališna predstava Zelinskoga amaterskog kazališta ZAmKa , Dvorana Kraluš
22. Tour of Croatia - Etapa 6                    
Sveti Ivan Zelina
27. Koncert "Los Colonoscopicos" (glazba andskih predjela)       
Dvorana Kraluš
28. Otvaranje ribolovne sezone
ŠRD Sv. Ivan Zelina, Ribnjak Mokrice
Informacije:TZG Sv. Ivana Zeline, Trg A. Starčevića 13, 10380 Sv. Ivan Zelina
tel. 01/2061 808, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., www.tz-zelina.hr
 

VELIKA GORICA
 
3.19.004300 km Pacific Crest Trail - multimedijalno predavanje i predstavljanje 
knjige „Barinški epitaf“
Vijećnica POUVG
3.-30. Pišem ti pismo – natječaj za najpismo
Središnji odjel za odrasle /Gradska knjižnica
3.-21. Velika Britanija - izložba Montessori skupine Dječjeg vrtića Velika Gorica, Dječji odjel / Gradska knjižnica
5.  18.00Koncert Miroslava Giljanovića Fixa
Dvorana Galženica
5.-11.           TDF – tjedan dokumentarnog filma
Dvorana Gorica
6.-8. Otvoreni Kup Hrvatske u plesu
Dvorana Srednjih škola / p.k. Megablast
7. Svjetski dan zdravlja - Informativno-edukativna izložba
Područna knjižnica Galženica
7.-8.15.00Smotra kazališnih amatera Zagrebačke županije
Dom kulture Buševec /OSS Buševec
10.19.00Zaštita imovine umirovljenika i drugih starijih osoba – predavanje Milana Tomičića, Vijećnica POUVG
Razgovaraonica „Ispeci pa reci!“, Središnji odjel za odrasle / Gradska knjižnica
13.20.00Izložba Đure Sedera, Galerija Galženica
15.17.00Stonoga Goga – predstava; Renata Carola Gatica
Dvorana Gorica
16. 20.00Čehontijada - Predstava Kazališne grupe Lectirum
Dvorana Gorica
18.-27. Jurjevski sajam knjiga, predvorje POUVG
20.-22. Obilježavanje Svjetskog dana plesa, POUVG / Plesni klub Megablast
21. „Dobro došli mili gosti“ – Kulturno – zabavno - sportski program
Mičevec
22. 
 
 
10.00
14.00
Turopoljsko Jurjevo - cjelodnevni kulturno umjetnički i zabavni program uz nastup folklornih grupa i zborova, radionice, sajam rukotvorina i paljenje velikog krijesa
Svjetski dan u pripremanju kotlovine 
Turopoljski ručak 
Stari grad Lukavec / Plemenita opčina turopoljska
23.              Noć knjige 2018. – nacionalna manifestacija posvećena knjizi i čitanju,      Gradska knjižnica / www.knjiznica-vg.hr
 

Knjigom oko svijeta: Skandinavci - Izložba uz Svjetski dan knjige
Područna knjižnica Galženica
23.4.-14.5. Dijete i fotografija - izložba Dječjeg vrtića Velika Gorica, Dječji odjel
Gradska knjižnica
24. Psihoedukativna radionica za roditelje i odgojitelje
Dječji odjel, Gradska knjižnica
25.19.00Predstavljanje slikovnice „Ptičice u turopoljskom vrtiću“
Vijećnica POUVG
26.  Hrvatska uzvraća udarac - Predstavljanje knjige; Cody McClain Brown, autor
Područna knjižnica Galženica
Okusi i mirisi mog zavičaja - Turopoljski stol kroz četiri godišnja doba
Predstavljanje učeničkog projekta Gimnazije Tituša Brezovačkog iz Zagreba
Središnji odjel za odrasle / Gradska knjižnica
Moja ratna priča - Predstavljanje knjige Vesne Oršulić, Središnji odjel za odrasle / Gradska knjižnica
VCVG – volontiraj i ti! Predstavljanje Volonterskog centra
Središnji odjel za odrasle / Gradska knjižnica
26.19.30Koncert za flautu i klavir
Dvorana Galženica
28.17.00Međunarodni festival dječjeg folklora
16. "Dječje igre" 
Dom kulture Buševec / OSS Buševec
29.12.007. Tour de Tur – biciklistička utrka za građane / Muzej Turopolja
Društvo športske rekreacije Zdrav duh, www.zdravduh.hr
 
***19.00     Matičin četvrtak – niz predavanja četvrtkom u
organizaciji Ogranka Matice Hrvatske V. Gorica
Muzej Turopolja
Informacije:TZG Velike Gorice, Trg kralja Tomislava 2, 10410 Velika Gorica
tel./fax 01/6222 378,Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., www.tzvg.hr
 

POU Velika Gorica, Zagrebačka 37, Velika Gorica, tel. 01/6259 800, www.pouvg.hr
 
 
VRBOVEC
 
7.           18.00   20.00                               Vrapčić Richard – crtani film
Comic Sans – domaći igrani film
Dvorana POU
12.19.00               „Bili smo u Arkadiji“ - izložba Ivane Ožetski
Mala galerija POU
13.19.00Predavanje „Psihoterapija prostora kroz aktivaciju sjećanja“
Antonio Grgić, u sklopu projekta Grad na drugi pogled
14.18.00  20.00                               Ukradena princeza – crtani film
Smrtonosna želja – igrani film
Dvorana POU
19.19.00Predavanje „Distopija i grad sadašnjosti kroz ogledalo budućnosti“
dr. Fani Cettl, u sklopu projekta Grad na drugi pogled
20.10.00„Ljubav Zemlji“ - glazbeno-scenski program
Ljetna pozornica
21. U povodu  Dana planeta Zemlje u upotrebi poštanski žig s crtežom gljive lisičarke                                             
Pošta Vrbovec
21.18.00 20.00                                         Leo Da Vinci: Misija Mona Lisa – crtani film
Read Player One – igrani film  
Dvorana POU
22.20.00                Metoda za brak – kazališna predstava Hit teatra
Dvorana POU
23.17.00Noć knjige 2018. – Pričaonica, gosti: Dječji vrtić Vrbovec i ostali zainteresirani predškolci
25.10.00                Koncert za najmlađe
Dvorana POU
25.19.00Predstavljanje knjige „6 milimetara“ Josipe Pavičić Berardini
26.19.00Predavanje „Održivost i osnaživanje lokalnih zajednica – uloga suradnje obrazovnih i kulturnih ustanova i udruga“ - dr.sc
 
. Sanja Lončar, u sklopu projekta Grad na drugi pogled
28.20.30Stand up komedija
Dvorana POU
30.10.00
 
11.00
 
                              
„U boj, u boj“  - dokumentarna izložba o obitelji Zrinski
Mala galerija POU
Komemorativna svečanost u povodu 347. godišnjice pogibije hrvatskih junaka Petra  Zrinskog i Frana Krste Frankopana
Gradski park
Informacije:TZG Vrbovca, Trg Petra Zrinskog 7a, 10340 Vrbovec
tel./fax 01/2791 661, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.tz-vrbovec.hr
 

POU Vrbovec, Kolodvorska 1, 10340 Vrbovec, tel./fax 01/2791 115, 
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.pou-vrbovec.hr
 

ZAPREŠIĆ
 
2. 10.00-13.00Uskršnje zekanje
Trg Ivana Pavla II
5.-8.     I. međunarodni skup: Umjetnost - izazov i odgovornost
Organizator: Pučko otvoreno učilište
Centralno događanje 07. travnja
7.8.00-18.00Jubilarni 20. košarkaški uskrsni turnir, KK „Jabuka“
Dvorana ŠRC
14.8.00-18.00U susret Danu planeta Zemlje -Ban Trail - trail utrka,
Igralište Srednje škole „Ban Josip Jelačić“
Atletski klub Mala atletska škola, www.bantrail.com
 
14.13.00-18.30KUP RH u Akrobatskom rock'n'rollu
Dvorana SŠ Ban Josip Jelačić
14.      09.30Plemeniti taekwondo turnir, Sutinska vrela Podsused
22.15.0032. smotra puhačkih orkestara Zagrebačke županije
Velika dvorana POUZ-a
25. Dan MO Kupljenovo  
Svečana sjednica MO Kupljenovo uz kulturno umjetnički program
28. Moto party, udruga Free bikers Kupljenovo
29. Uskrsno ribarenje 
Jezero u parku dvorca Lužnica
Informacije:TZG Zaprešića, Trg žrtava fašizma 9, 10290 Zapreš, tel. 01/3311 611, 
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.tz-zapresic.hr
 

POU Zaprešić, tel. 01/3310 116, www.pouz.hr
 
 
www.tzzz.hr

 

 

 

Prodaja slika Online

Tekstovi i fotografije na ovoj stranici vlasništvo su njihovih autora i nije dopušteno njihovo skidanje i upotreba bez odobrenja autora i bez navođenja linka stranice kao izvora.

© 2013 Ludvig dizajn. All Rights Reserved.